دانستن اینکه ما نزدیک هستیم

درباره ما

مانا تجارت سدید،
مهندسی، مشاوره، تولید، بازرگانی

مشاوره تخصصی ، ارایه خدمات مهندسی و پیمانکاری ، تولید و بازرگانی

شرکت مانا تجارت سدید بیش ۱۸ سال سابقه اجرایی مدیران آن در سال ۱۳۹۶ تاسیس گردیده است.
ما در شرکت مانا تجارت سدید با مشاوره تخصصی ، ارایه خدمات مهندسی و پیمانکاری ، تولید و بازرگانی در کلیه رسته های کشاورزی ، صنایع تبدیلی ، پتروشیمی ، گردشگری ، آبخیزداری و منابع طبیعی به شما در رسیدن به اهداف سرمایه گذاری اقتصادی کمک می کنیم… ما به شما در راستای توسعه و تامین سرمایه پروژه ها و کسب و کارهای خرد و کلان و سرمایه گذاری ریالی و ارزی کمک خواهیم کرد و شما می توانید با تکیه بر توانمندی ها و امکانات مالی و تخصصی ما در داخل و خارج از ایران که از استانداردهای بالای بین المللی برخوردار است با اعتماد به نفس از موانع گذر کرده و در مسیر رشد و توسعه قرار گیرید.

مانا تجارت سدید

تجربه و تخصص ما برای ارائه بهترین کار قابل اعتماد خواهد بود.

۰ +
مشتری خوشحال
+ ۰
پروژه انجام شده
+ ۰
تکرار سفارش
+ ۰
جلسه مشاوره

شرکتهای هم گروه

چرا مانا تجارت سدید،

یکی از پیوندهای بین مجموعه شرکت های ما و جوامع محلی است، اگرچه به عنوان یک کل، هم افزایی بین منافع مختلف تجاری ما در اقصی نقاط دنیا به ما این امکان را می دهد تا به طور موثر به جامعه جهانی خدمت کنیم.با اینکه شرکت های این گروه در حالی که در فعالیت های مختلفی از جمله تولید فن آوری های نوین و های تک ، ساخت و ساز ، صنایع هوایی، پروژه های کشاورزی ، توسعه ، تامین مالی و مدیریت سرمایه گذاری شرکت می کنند ، ولی با این حال مراکز سودآوری مستقلی هستند و تقریبا استقلال کاملی در تصمیم گیری دارند. که این امر به هر یک از شرکت های گروه این اجازه را می دهد تا هر یک از آنها حتی در چرخه های بحرانی و نزولی اقتصادی بسیار انعطاف پذیر و کارآمد باشند.
گروه شرکتهای ما در کشورهای مهم اقتصادی درگیر هستند . قاره آمریکا ، اروپا و آسیا و همچنین در مناطق نوظهور جهان مانند خاورمیانه ، آفریقا ، کشورهای مشترک المنافع ، هند و چین.با سال ها سابقه اجرایی و تجربه مدیران خود و همچنین با استفاده از شبکه جهانی گسترده ای از منابع مستقل و تجربه طولانی مدت و همکاری نزدیک با اعضا و شرکایی که دهه ها با آنها درگیر بوده است ، تقاضا و عرضه را بهم پیوند می دهد.
دفاتر ما در سراسر جهان با تیم اختصاصی و آگاه، آماده و قادر به همکاری با شما هستند ، محصولات شما را تقریبا به همه کشورها می رسانند و همچنین هر یک از محصولات و خدمات مورد نیاز شما را به طور کارآمد تأمین می کنندبه طور قابل ملاحظه ای در اقتصادهای بزرگ جهانی از موقعیت خوبی برخوردار است ، زیرا به طور مداوم در تلاش است تا بطور مستمر به سوی تعالی ، فرصت های تجاری خود را گسترش دهد.

نحوه اتمام پروژه

روند کار ما

۱

مذاکره

۲

جلسه هم فکری

۳

تامین نیاز

۴

تکمیل پروژه