همه چیز شاید به شما کمک کند

سوالات متداول

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، لطفا سؤال خود را از ما بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

یکی از پیوندهای بین مجموعه شرکت های ما و جوامع محلی است، اگرچه به عنوان یک کل، هم افزایی بین منافع مختلف تجاری ما در اقصی نقاط دنیا به ما این امکان را می دهد تا به طور موثر به جامعه جهانی خدمت کنیم.با اینکه شرکت های این گروه در حالی که در فعالیت های مختلفی از جمله تولید فن آوری های نوین و های تک ، ساخت و ساز ، صنایع هوایی، پروژه های کشاورزی ، توسعه ، تامین مالی و مدیریت سرمایه گذاری شرکت می کنند ، ولی با این حال مراکز سودآوری مستقلی هستند و تقریبا استقلال کاملی در تصمیم گیری دارند. که این امر به هر یک از شرکت های گروه این اجازه را می دهد تا هر یک از آنها حتی در چرخه های بحرانی و نزولی اقتصادی بسیار انعطاف پذیر و کارآمد باشند.
گروه شرکتهای ما در کشورهای مهم اقتصادی درگیر هستند . قاره آمریکا ، اروپا و آسیا و همچنین در مناطق نوظهور جهان مانند خاورمیانه ، آفریقا ، کشورهای مشترک المنافع ، هند و چین.با سال ها سابقه اجرایی و تجربه مدیران خود و همچنین با استفاده از شبکه جهانی گسترده ای از منابع مستقل و تجربه طولانی مدت و همکاری نزدیک با اعضا و شرکایی که دهه ها با آنها درگیر بوده است ، تقاضا و عرضه را بهم پیوند می دهد.
دفاتر ما در سراسر جهان با تیم اختصاصی و آگاه، آماده و قادر به همکاری با شما هستند ، محصولات شما را تقریبا به همه کشورها می رسانند و همچنین هر یک از محصولات و خدمات مورد نیاز شما را به طور کارآمد تأمین می کنندبه طور قابل ملاحظه ای در اقتصادهای بزرگ جهانی از موقعیت خوبی برخوردار است ، زیرا به طور مداوم در تلاش است تا بطور مستمر به سوی تعالی ، فرصت های تجاری خود را گسترش دهد.